Nowe biura: Sochaczew, Warszawa i Lublin

SOCHACZEW


Biuro w Sochaczewie to już druga jednostka franczyzowa uruchomiona przez Pana Norberta Pielacha. Pierwszy uruchomiony przez niego oddział znajduje się w Pruszkowie. Wraz z rozwojem działalności nastąpiła potrzeba otwarcia drugiego biura. Z uwagi na atrakcyjny rynek nieruchomości gruntowych jest to ciekawy teren działania dla pośrednika.

Agenci z Sochaczewa mają za sobą już kilka miesięcy pracy na sochaczewskim rynku i bardzo dobre wyniki sprzedażowe.

Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy! Nie mamy wątpliwości, że nadejdą – oddział jest bardzo kreatywny, co udowodnił już pomysłami współpracy z lokalną społecznością. Powodzenia!ul. Reymonta 28a
96-500 Sochaczew,
Godz. otwarcia 9.00-17.00
Tel. 46 895 50 63
sochaczew@metrohouse.plWARSZAWA, ul. RADZYMIŃSKADrugi z oddziałów, który zainicjował wczoraj swoje istnienie znajduje się w Warszawie przy ul. Radzymińskiej. Agenci oddziału do obszarów swojego działania oprócz części Warszawy zaliczają także Marki i Ząbki. Właścicielem oddziału jest Pani Małgorzata Jętczak, która była związana z Metrohouse przez kilka lat jako Agentka osiągając bardzo dobre wyniki sprzedażowe. Mamy nadzieję, że swoją wiedzę i umiejętności poruszania się po rynku pośrednictwa przekaże swojemu zespołowi, który stanowi dziewięciu Agentów.


Życzymy wszystkiego najlepszego na starcie!


Ul. Radzymińska 234/236
03 -674 Warszawa
Godz. otwarcia 10.00-18.00
Sobota 10.00-14.00
Tel. 668 861 318LUBLIN
Natomiast ostatniego dnia lipca uruchomiliśmy drugi oddział franczyzowy MH&P w Lublinie. Zespół pod kierownictwem doświadczonych pośredników z ogromnymi sukcesami sprzedażowymi liczy 7 osób.

Oddział mieści się w największej w Lublinie galerii handlowej Plaza.

Całemu zespołowi życzymy wielu transakcji oraz owocnej współpracy z pierwszym lubelskim oddziałem franczyzowym!”


ul.Lipowa 13
galeria handlowa "Plaza"
Tel: 72 893 36 10
Tel: 72 893 36 11
Godziny otwarcia:
Pon-pt: 09.00-19.00


Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

,,Pan Maciej Kończak stanął na wysokości zadania wykazując się najwyższą kulturą w podejściu do klienta, ogromnym doświadczeniem i dużą wiedzą merytoryczną. Pan Maciej jest osobą bardzo cierpliwą i sumienną, która wnikliwie wsłuchuje się w potrzeby i oczekiwania klienta. Jednocześnie bardzo twórczo podchodzi do tematu, dzięki czemu w krótkim czasie pomógł nam znaleźć idealne mieszkanie."

— Michał C., Warszawa