Ważne: Zasady organizacji biur

Szanowni Państwo,

 

W związku zagrożeniem epidemicznym pragniemy przekazać podstawowe zasady, które wdrażamy w biurach Metrohouse i Gold Finance w całej Polsce.

 • Dbając o ochronę zdrowia wszystkich Klientów, Agentów Metrohouse i Ekspertów Gold Finance zalecamy kontakt telefoniczny i mailowy jako podstawowe kanały komunikacji. Przypominamy, że kontakty do Agentów Metrohouse znajdują się w zakładce Biura Metrohouse na stronie www.metrohouse.pl – tam znajdą Państwo formularze kontaktowe, adresy mailowe oraz numery telefonów do biur i Agentów. Natomiast kontakt do oddziałów Gold Finance znajduje się na https://goldfinance.pl/oddzialy/
   
 • Jeżeli istnieje potrzeba spotkania z Agentem Metrohouse, np. w związku z realizowaną transakcją, uprzejmie prosimy o potwierdzenie, czy biuro z którym Państwo współpracują jest obecnie otwarte. Można to  uczynić dzwoniąc  do kierownika oddziału, którego numer telefonu znajduje się na podstronie biura w zakładce Biura Metrohouse.
   
 • Taką samą procedurę proponujemy w przypadku potwierdzenia  godzin otwarcia placówek Gold Finance. Kontakty do oddziałów znajdują się na stronie www.goldfinance.pl
   
 • Od poniedziałku do piątku Centrala Metrohouse prowadzi w godz. 10.00-16.00 dyżur telefoniczny pod nr 22 626 26 26, gdzie otrzymacie Państwo informacje kontaktowe oraz odpowiedzi na pytania dotyczące bieżącego funkcjonowania biur. W przypadku potrzeby kontaktu z  Centralą Gold Finance prosimy o telefon pod nr 22 112 19 29.
   
 • W we wzajemnych kontaktach zalecamy  wzmożoną ostrożność. Unikajmy uścisków ręki, przesadnych form grzecznościowych. Zachowujmy bezpieczny dystans powyżej 1 metra. Przypominamy o potrzebie częstego mycia rąk. W przypadku zauważenia objawów infekcji prosimy o wdrożenie postępowania zalecanego przez Główny Inspektorat Sanitarny.

Jednocześnie deklarujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby nasi Klienci w jak najmniejszym stopniu odczuli niedogodności związane z tą wyjątkową sytuacją. Zachęcamy do kontaktu z Agentami Metrohouse i Ekspertami Gold Finance, którzy pozostają do Państwa dyspozycji.

 

Zarząd i Dyrekcja Metrohouse Franchise S.A./Gold Finance sp. z o.o.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

,,Chciałbym jeszcze raz wyrazić swoją wdzięczność Pani Izabeli Janik za bardzo profesjonalne podejście, zadbanie o wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły. Wysoki profesjonalizm nie tylko przyczynił się do szybkiego i jak najbardziej skutecznego przebiegu podpisania umowy, lecz od początku wywołał we mnie wielkie zaufanie, co jest moim zdaniem szczególnie ważne w takiej sytuacji."

— Damian T., Gdynia