Lokal na wynajem, Katowice, Koszutka

Numer zlecenia CUFI586
1 800 PLN
Powierzchnia:
45.0 m2
Liczba pomieszczeń:
2
Piętro:
Parter/6
Struktura:
Rok budowy:
Stan:
Wysoki standard

Opis

Wystawiono do wynajmu bardzo atrakcyjną powierzchnię biurową w katowickiej dzielnicy Koszutka.

Lokal o powierzchni 45 m2 i składający się z dwóch pomieszczeń ( 15 m2, 30 m2 ) usytuowany jest na parterze sześciopiętrowego biurowca. Biurowiec charakteryzuje wysoki standard wykończenia. Jest chroniony i posiada klimatyzację. Posiada również parking, który w najbliższym czasie będzie rozbudowywany.Lokal znajduje się w stanie " do wejścia ". Całość znajduje się w cichej, spokojnej i prestiżowej okolicy. Przyszły najemca musi do ceny najmu ( 40,00 PLN/ m2 netto miesięcznie) doliczyć koszty eksploatacyjne w wysokości 10,00 PLN/ m2 netto miesięcznie. Cena pozostaje do rozsądnej negocjacji !!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Katowice, Koszutka, Koszutka
 Cena:  1 800 PLN
 Powierzchnia:   45.0  m2
 Liczba pokoi:  2

Radosław Bajger

Kierownik biura