Obiekt na sprzedaż, Rzeszowski, Trzebownisko gm, Tajęcina

Numer zlecenia JEGU453
8 943 578 PLN 3 065 za m2
Powierzchnia:
2 918.0 m2
Liczba zabudowań:
3
Typ:
Magazyn i biura

Opis

Budynek o powierzchni całkowitej 2917 m2, położony w pobliżu północnej części Rzeszowa.

Nieruchomość to budynek usługowo-produkcyjno-magazynowy składający się z dwóch hal produkcyjnych z zapleczem administracyjno biurowym. Hale wyposażone są w suwnice 3,2 t oraz część magazynową z regałami wysokiego składowania. Obiekt został oddany do użytku w 2013 roku i znajduje się w w pobliżu międzynarodowego lotniska Rzeszów-Jasionka.

Obiekt pełni funkcję produkcyjną, magazynową oraz pobocznie handlową i biurową. Plac przed budynkiem ma pełnić funkcję parkingu i placu manewrowego oraz stanowić przedpole dla budynku, którego przeszklona frontowa elewacja otwiera się na plac ukazując część ekspozycyjną.

Idealna lokalizacja na działalność usługową, produkcyjną, hurtownię, magazyn. Bardzo dobra komunikacja i duży ruch samochodowy. Własny parking oraz plac bezpośrednio przy obiekcie.

Teren działki jest całkowicie ogrodzony, dwie bramy wjazdowe oraz utwardzony betonową kostką brukową. Część terenu stanowi teren zielony z nasadzeniami. Nieruchomość posiada wszystkie niezbędne media.

Zapraszam serdecznie do kontaktu

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
37 108 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Jolanta Piesiak
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
199 798 PLN
Rzeszowski, Trzebownisko gm, Tajęcina
 Cena:  8 943 578 PLN
 Powierzchnia:   2 918.0  m2
 Liczba pokoi:  3

Paweł Bednarczyk

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 5 ?