Lokal na wynajem, Katowice, Koszutka

Numer zlecenia SUMO707
1 848 PLN
Powierzchnia:
46.2 m2
Liczba pomieszczeń:
2
Piętro:
2/6
Struktura:
Rok budowy:
Stan:
Do odnowienia

Opis

Wystawiono do wynajmu bardzo trakcyjną powierzchnię biurową w katowickiej dzielnicy Koszutka.

Lokal o powierzchni 46,21 m2 i składający się z dwóch przechodnich pomieszczeń ( 14,62 m2, 31,59 m2 ) usytuowany jest na drugim piętrze sześciopiętrowego biurowca. Każde z pomieszczeń posiada niezależne wyjście na korytarz co stważa możliwość wynajmu powierzchni biurowej jako całości lub też jej pomieszczeń osobno. Na piętrze znajdują się dwa aneksy kuchenne i wc. Biurowiec charakteryzuje wysoki standard wykończenia. Jest chroniony i posiada klimatyzację. Posiada również parking, który w najbliższym czasie będzie rozbudowywany. Lokal znajduje się w stanie " do odświeżenia ". Całość znajduje się w cichej, spokojnej i prestiżowej okolicy. Przyszły najemca musi do ceny najmu ( 40, 00 PLN/ m2 netto miesięcznie ) doliczyć koszty eksploatacyjne w wysokości 10,00 PLN/ m2 netto miesięcznie. Cena pozostaje do rozsądnej negocjacji !!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Katowice, Koszutka, Koszutka
 Cena:  1 848 PLN
 Powierzchnia:   46.2  m2
 Liczba pokoi:  2

Jacek Pszczółka

Kierownik biura