2016-07-29

Poszukujesz nieruchomości do wynajmu?

Z doradcami Metrohouse to prostsze, niż Ci się wydaje!

 

My, pośrednicy dobrze wiemy, że poszukiwanie nieruchomości na wynajem może być bardzo pracochłonne. Często zdarza się, że poszukujemy mieszkania na wynajem w zupełnie obcym mieście nie znając specyfiki osiedli, dzielnic, czy poszczególnych części miast. Walczymy z czasem, zmagamy się z nieaktualnymi ofertami, nie mamy pewności, że osoba, która prezentuje nam mieszkanie jest rzeczywiście jego właścicielem.
 

Do poszukiwania mieszkania na wynajem można podejść w bardziej uporządkowany sposób – kierując swoje kroki do jednego z biur Metrohouse. Przez 12 lat działalności na rynku pomogliśmy tysiącom klientów w wynajęciu mieszkań, domów i innych nieruchomości. Nasi lokalni doradcy posiadając obszerną wiedzę na temat lokalnego rynku nieruchomości przeprowadzą Cię krok po kroku przez cały proces transakcyjny.

 

Z Metrohouse zaoszczędzisz czas na mało miarodajne poszukiwanie nieruchomości we własnym zakresie. Zaproponujemy Ci nieruchomości spełniające Twoje wymagania i dołożymy wszelkich starań, aby proces poszukiwań zajął Ci jak najkrótszy okres czasu. Zatroszczymy się też o Twoje bezpieczeństwo. Każda nieruchomość oferowana zarówno do sprzedaży, jak i do wynajmu posiada zweryfikowany stan prawny, dlatego realizując transakcję za pośrednictwem Metrohouse ograniczasz do zera możliwość padnięcia ofiarą mieszkaniowych oszustów, których jak wiadomo, niestety nie brakuje.

 

Jak skorzystać z pomocy naszych doradców? To proste! Wystarczy, że znajdziesz najbliższe Twojemu miejscu poszukiwań biur Metrohouse. Zadzwoń lub skontaktuj się drogą mailową. Nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

 

Zapraszamy też do wyszukiwarki ofert najmu. Być może już teraz znajdziesz oferty spełniające parametry Twoich poszukiwań.

 


PROCEs najmu w metrohouse


Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

"Bardzo pomocny, zaangażowany, właściwie dobiera argumenty, każda z przedstawionych przez p. Mariusza ofert spełniała podane warunki brzegowe i miała w sobie coś interesującego."

— Małgorzta D., Kraków