2016-07-29

Z Metrohouse sprzedasz swoją nieruchomość po korzystnej cenie!

Dołącz do grona klientów Metrohouse i poznaj prawdziwy wymiar pośrednictwa

Zaopiekujemy się sprzedażą Twojej oferty i postaramy się uzyskać dla Ciebie możliwie najwyższą cenę transakcyjną. Sprawdź, co wyróżnia doradców Metrohouse.

 


1Mamy największą bazę klientów kupujących

Każdego miesiąca do grona naszych klientów dołącza ponad 5.000 klientów poszukujących do zakupu nieruchomości. W ciągu roku mamy ponad 50.000 nowych klientów. Wszyscy oni liczą, że znajdziemy im odpowiednią ofertę do zakupu. Być może jeden z nich czeka na Twoją ofertę.

 

2Wykorzystujemy skuteczne formy promocji

Nasi doradcy wykorzystują w swojej pracy nowoczesne narzędzia i techniki sprzedaży. Znają skuteczność różnych form promocji i odpowiednio zadbają o właściwą ekspozycję Twojej oferty. Pamiętaj, że jeśli powierzysz nam sprzedaż na wyłączność możesz liczyć na dodatkowe nakłady na marketing.

 

3Cechuje nas profesjonalizm

Dzięki temu, że jesteśmy na rynku już od 10-ciu lat wypracowaliśmy skuteczne metody współpracy z klientami. Na każdym kroku dbamy o profesjonalny serwis. Nasi doradcy wytłumaczą Ci wszelkie meandry związane z transakcjami na rynku nieruchomości i pomogą Ci we właściwej wycenie Twojej nieruchomości.

 

4Dokładnie opracowujemy ofertę sprzedaży

Na pewno zależy Ci, aby nieruchomość była oglądana tyko przez naprawdę zainteresowanych nią klientów. Nam też! Dlatego szczegółowo opisujemy każdą ofertę, przygotowujemy dokumentację fotograficzną i zadajemy wiele pytań po to, aby osoby, którym będziemy prezentować Twoją nieruchomość już na wstępie znały wszelkie detale dotyczące oferty.

 

5Dbamy o bezpieczeństwo transakcji

Zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo Twoich danych i właściwy obieg informacji i dokumentów wewnątrz firmy. Dzięki wewnętrznym procedurom możesz być pewny, że informacje o ofercie nie trafią w niepowołane ręce.
 

6Raportujemy wszystkie nasze działania

Stawiamy na przejrzyste relacje z klientami. Z naszych cyklicznych raportów dowiesz się o podejmowanych przez nas działaniach sprzedażowych, co umożliwi Ci określenie stopnia zainteresowania ofertą. Dodatkowo Twój doradca będzie z Toba w stałym kontakcie, aby szybko reagować na zmieniające się uwarunkowania rynkowe.
 

7Pomagamy w znalezieniu finansowania zakupu

Pośrednictwo kredytowe to bardzo ważna część naszej działalności. Dzięki naszym ekspertom kredytowym działającym pod marką Metrofinance potencjalny nabywca Twojej nieruchomości może w szybki i bezpieczny sposób znaleźć finansowanie zakupu. Współpraca Twojego doradcy i eksperta kredytowego umożliwi lepszy przepływ informacji, a co za tym idzie ułatwi szybszą sprzedaż.

 

Masz Pytania? Pomożemy!

 

Sprawdź kilka praktycznych porad, jakie przygotowaliśmy z myślą o klientach dokonujących sprzedaży mieszkania za pośrednictwem Metrohouse.

 

Porady dla sprzedających

 

Znajdź najbliższe biuro Metrohouse i zgłoś nieruchomość do sprzedaży!


Wiemy, że przy sprzedaży nieruchomości pojawiają się liczne pytania. Zgłoś się do naszych doradców! Rowiejemy Twoje wątpliwości i pomożemy Ci przejść przez cały proces sprzedaży!

 

Mamy nadzieję, że dzięki naszej współpracy sprzedamy Twoją nieruchomość w rozsądnym czasie i po korzystnej cenie! Zapraszamy do skorzystania z usług naszych doradców!

 

Metrohouse Team

 


Proces sprzedaży nieruchomości w MetrohousE dlaczego warto podpisać umowę na wyłączność?

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

Profesjonalna obsługa. Metrohouse Elbląg. Miałem przyjemność z Waszym pracownikiem; Anna Lompert. Bardzo profesjonalna i pozytywna osoba. Chętnie polecę znajomym przy zakupie nieruchomości kontakt z tą Panią.

— Dawid S., Elbląg