Konferencja Tylko Dla Orłów

banner03-fixedChciałbyś zarabiać więcej? Nie tylko mieć pieniądze, ale też być bogatym? Może zastanawiasz się, jak zabezpieczyć przyszłość swojej rodziny i być spokojnym o emeryturę? A może po prostu szukasz dobrego sposobu na zainwestowanie środków finansowych w sposób mądry i zyskowny? Wszystkie te rzeczy są REALNE do osiągnięcia, jeśli tylko zainspirujemy się wiedzą popartą REALNYM doświadczeniem. A jak ją pozyskać ? Od osób, którym udało się osiągnąć cele, które przed sobą postawiliśmy.
 

Już 29-30 kwietnia będzie okazja, żeby zaczerpnąć natchnienia od ludzi sukcesu, podczas konferencji ,,Tylko dla Orłów” , która odbędzie się w hotelu Gromada Airport w Warszawie.

Będzie to spotkanie świadomych ludzi biznesu, które ma na celu wprowadzenie Twoich dochodów na zupełnie nowy, wyższy poziom. Dlaczego niektórzy wydają się być ,,w czepku urodzeni” i odnoszą sukcesy, na które inni muszą pracować latami, a jeszcze innym nigdy to się nie udaje? W trakcie konferencji praktycy odkryją 5 sił, które kształtują przyszłość finansową człowieka. Można nauczyć się korzystać z nich z pełną kontrolą. Konferencja będzie inna niż wszystkie, w których brałeś do tej pory udział. Nie będzie teoretyków, którzy wiedzę na temat biznesu znają tylko z podręczników i obserwacji ludzi sukcesu. To sami ludzie sukcesu opowiedzą o sobie i o tym, jak osiągnęli obecny status. Nie byle jakiego sukcesu - łączne przychody 12 prelegentów wynoszą co najmniej kilkaset milionów dolarów. Nie usłyszycie kolejnego moralizowania o rozwoju i motywacji. Świadomi ludzie biznesu pokażą perspektywę, która pozwala im nieustannie zauważać szanse, które pojawiają się na rynku, niczym sportowe samochody na autostradzie. To od naszego podejścia i poznania wspomnianych wcześniej 5 sił zależy, czy damy się ominąć. Dziedziny, których będzie dotyczył kongres, to:

  • sprzedaż
  • biznes
  • inwestycje w nieruchomości
  • inwestycje na rynkach kapitałowych
  • marketing.

Główna gwiazda światowego formatu przybędzie na konferencję aż ze Stanów Zjednoczonych - jest nią Frederik Eklund (Szwed z pochodzenia), znany większości z programu telewizyjnego ,,Transakcje na milion New York”. Dzisiaj jest uważany za najlepszego sprzedawcę nieruchomości na świecie. Obsługuje takich klientów, jak Jennifer Lopez, Cameron Diaz, Daniel Craig, czy John Legend. Niewiele osób jednak wie, że zaczynał jako sprzedawca kanapek na ulicy. Frederik Eklund o tym, czym jest dla niego sukces: https://www.youtube.com/watch?v=HJfPMrfDb5w Zapraszamy na konferencję. Metrohouse jest jednym z partnerów merytorycznych spotkania. Rezerwacji miejsc możecie dokonać tutaj: Rezerwuj bilet

 

 

Marzena Piotrowska


Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

,,Jeszcze raz bardzo dziękuję za doskonałą i profesjonalną obsługę. Praca Pana Grzędzińskiego i całej jego ekipy jest na najwyższym poziomie i godna polecenia dla innym klientom, których z całego serca życzę."

— Krystyna W., Kanada