Proces najmu

1Określ oczekiwania względem nieruchomości do wynajęcia

Współpraca z Metrohouse jest bardzo prosta. Na początku skontaktuj się z najbliższym biurem Metrohouse i umów się na spotkanie z doradcą. Na spotkaniu podpiszesz umowę pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i szczegółowo określisz parametry poszukiwanej nieruchomości. Z pewnością przedstawimy Ci już pierwsze propozycje z naszej bazy. Jeśli znalazłeś nieruchomość, która spełnia Twoje oczekiwania, możemy umówić się już na miejscu, aby tam dopełnić formalności i zaprezentować Ci wybraną ofertę.

 

2Prezentacje nieruchomości

Jeżeli któraś z ofert, którą otrzymasz od doradcy Metrohouse spełni Twoje oczekiwania na tyle, że zechcesz ją obejrzeć, informujesz swojego doradcę, który w Twoim imieniu uzgodni termin prezentacji. Oczywiście będzie Ci towarzyszył przy prezentacjach. Pamiętaj, że rynek wynajmu jest bardzo płynny. Tu trzeba podejmować decyzje szybko. Mieszkanie, które oglądasz dziś, jutro może być już nieaktualne. Dlatego nasi doradcy bez zbędnej zwłoki będą informować Cię o nowych ofertach w bazie, abyś miał pewność, że masz dostęp do najnowszych ofert spełniających Twoje preferencje. Jeśli któraś z prezentowanych ofert przypadnie Ci do gustu, przejdziemy do trzeciej i ostatniej odsłony naszej współpracy.

 

3Umowa najmu

Po uzgodnieniu warunków najmu, aby zabezpieczyć odpowiednio Twoje interesy jako najemcy opracujemy umowę najmu. Dobra umowa jest podstawą właściwych relacji między wynajmującym i najemcy, dlatego zależy nam aby dokładnie określić prawa i obowiązki jej stron. Uczestniczymy w jej podpisaniu, a także, jeśli sobie tego życzysz, w przekazaniu nieruchomości i podpisaniu protokołu zdawczo-odbiorczego.

 


Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

"Pani Alicja profesjonalnie podchodzi do sprawy, właściwa osoba na właściwym stanowisku. Praktycznie zawsze jest pod telefonem, chętnie pomaga i przede wszystkim jest cierpliwa i wyrozumiała. Super osoba."

— Mateusz B., Olsztyn